Avrupa Elektronik,ustadan çırağa devredilen üçüncü nesil bir işletmedir. Firmamız; gerek ürün skalasında yarattığı değişim ve gelişimle, gerekse müşterilerine sunduğu hizmet kalitesiyle kurulduğu zamandan itibaren pozitif bir ilerleme kaydetmiştir. Özellikle çağımızda gelişime uyum sağlamanın verdiği avantajlardan yararlanmak adına Avrupa Elektronik olarak yeni teknoloji ve bilgiler ışığında maliyetleri en aza indirgeyecek ürünler sunmakta ve maksimum faydalı sonuçlar elde etmekteyiz. Yetkili servisleri olduğumuz SHARP, PİONEER ve ROADSTAR markalarında resmi distrbütör güvencesiyle hizmet vermekteyiz.

Avrupa Elektronik tarafından bakım , onarım ve tamiri yapılan elektronik ürünler oldukça geniş bir yelpazeye sahip olup özellikle ev elektroniği kapsamında bulunan her marka LED-LCD-PLAZMA ve CRT (Tüplü) TV ve monitörler, müzik ve ses sistemlerinin yanı sıra uydu cihazları, oto seslendirme sistemleri, oto teyp, CD ve MP3 çalar, bellek okuyucu teypler, araçlar üzerinde bulunan orijinal ses ve müzik sistemleri bu kapsama girmektedir. Aynı zamanda günümüzde her yerde kullanılmakta olan ortak uydu anten sistemleri, kamera güvenlik sistemleri ve alarm sistemlerini; siteler, apartmanlar, işyerleri, müstakil evler ve çiftliklere kurmaktayız.

Siz müşterilerimizin hizmet kalitesine verdiği önem kadar hizmet sonrası güvenceye de o kadar önem verdiğini biliyoruz. Firmamızda ilgili hizmet birimleriyle ilgili tüm TSE belgeleri mevcut olup TSE kalite kontrol kriterlerinin alt yapısına uygun olarak hizmet verilmektedir. Kullanılan malzemelerimizde iki yıl birebir değişim garantisi hizmeti sunmaktayız. Hizmette sınır tanımayan, gösterdiği özen ve titiz işçiliği sayesinde uzun yıllardan bu yana Avrupa Elektronik olarak varlığını sürdüren firmamız güleryüzlü ve alanında uzman çalışanlarıyla hep daha ileriyi hedeflemektedir.